agGrid (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
