agGrid (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Version
lv: Versija

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
