aGov (8.x-1.0-alpha10) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
