aGov (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Contact
az: Kontakt

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Search form
az: Axtarış forması

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
