aGov (8.x-1.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
