aGov (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: « first
hy: « առաջինը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
