aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (146 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Upload
lt: Įkelti

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: no
lt: ne

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Forum
lt: Forumas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: any
lt: visi

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Factor
lt: Faktorius

en: About
lt: Apie

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Patterns
lt: Šablonai

en: pixels
lt: pikseliai

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: scheme
lt: schema

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: Comma
lt: Kablelis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Replace file
lt: Pakeisti failą

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
lt: Šis failas pakeis jau esantį. Šis veiksmas nebeatsakomas.

en: @type %name was uploaded.
lt: @type %name nusiųsta.

en: Indicate that the selected files are permanent and should not be deleted
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra nuolatiniai ir jų pašalinti negalima

en: Indicate that the selected files are temporary and should be removed during cron runs
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra laikini ir jei turėtu būt pašalinti per cron darbus
