Agreement (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Desc
az: azaldın

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Text format
az: Mətn formatı
