Agreement (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Manage
fr: Gérer

en: Display
fr: Affichage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Sort by
fr: Trier par

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: User Status
fr: Statut de l'utilisateur

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Text format
fr: Format de texte

en: Our Agreement
fr: Notre Texte à approuver

en: I agree.
fr: J'accepte

en: Agreement Page Title
fr: Titre de la page d'Approbation

en: Agreement
fr: Approbation

en: Agreement date
fr: Date d'approbation

en: Master
fr: Principal

en: Agreements
fr: Approbations

en: Has agreed
fr: A approuvé

en: Has Agreed
fr: A approuvé

en: Agreed?
fr: Approuvé ?

en: Agreed On
fr: Approuvé le
