Agreement (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Display
lt: Rodymas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Text format
lt: Teksto formatas
