Agreement (8.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Text format
ur: متن کی آرائش
