Agreement (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Manage
he: ניהול

en: Display
he: תצוגה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Desc
he: יורד

en: Destination
he: יעד

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Sort by
he: מיון לפי

en: User name
he: שם משתמש

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
