AI (Artificial Intelligence) (1.2.2) - en to pa translation catalogue (35 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: Choose language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ
