AI (Artificial Intelligence) (1.2.3) - en to ast translation catalogue (72 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: Filter
ast: Filtru

en: Explanation
ast: Esplicación

en: configure
ast: configurar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Details
ast: Detalles

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: String
ast: Cadena

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Optional
ast: Opcional

en: Integer
ast: Enteru

en: Close
ast: Zarrar

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Results
ast: Resultaos

en: Session
ast: Sesión

en: Choose language
ast: Esbilla una llingua
