AI (Artificial Intelligence) (1.2.3) - en to mg translation catalogue (25 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Choose language
mg: Misafidiana teny iray
