AI (Artificial Intelligence) (1.2.4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
