AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Explanation
bg: Обяснение

en: configure
bg: конфигурирай

en: Details
bg: Детайли

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: String
bg: Стринг

en: Temperature
bg: Температура

en: Optional
bg: По желание

en: Property
bg: Свойство

en: Labels
bg: Етикети

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Authored on
bg: Написано на

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Results
bg: Резултати

en: Index
bg: Индекс

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Translate
bg: Преведи

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Translate Text
bg: Преведи текста

en: Choose language
bg: Изберете език
