AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Filter
br: Sil

en: Ignore
br: Dianaout

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn
