AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to bs translation catalogue (60 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Contains
bs: Sadrži

en: configure
bs: podesi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Details
bs: Detalji

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Send
bs: Pošalji

en: Role
bs: Uloga

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: Authored on
bs: Napisano

en: Results
bs: Rezultati

en: Style
bs: Stil

en: Translate
bs: Prevedi

en: Analyze
bs: Analiziraj

en: Remember
bs: Zapamti

en: Choose language
bs: Odaberite jezik
