AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to et translation catalogue (136 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: n/a
et: puudub

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: All
et: Kõik

en: Roles
et: Rollid

en: Score
et: Tulemus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Explanation
et: Selgitus

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: configure
et: seadista

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Model
et: Mudel

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Send
et: Saada

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Ignore
et: Eira

en: String
et: Sõne

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Arguments
et: Argumendid

en: Optional
et: Valikuline

en: Exposed Filters
et: Filtreid näidatakse

en: Integer
et: Täisarv

en: Close
et: Sulge

en: Labels
et: Sildid

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Replace
et: Asenda

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Results
et: Tulemused

en: Style
et: Stiil

en: Session
et: Sessioon

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Environment
et: Keskkond

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Variables
et: Muutujad

en: Plugins
et: Pluginad

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Index
et: Indeks

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: not set
et: pole määratud

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rule
et: Reegel

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Analyze
et: Analüüs

en: Properties
et: Omadused

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundle
et: kogum

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Translate Text
et: Teksti tõlkimine

en: Source language
et: Algne keel

en: Remember
et: Jäta meelde

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Choose language
et: Keele valimine

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Workflows
et: Töövood

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Button label
et: Nupu silt

en: Translated string (@language)
et: Tõlgitud string (@language)

en: Action settings
et: Toimingute seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID
