AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to eu translation catalogue (111 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Response
eu: Erantzun

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: All
eu: Guztiak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Explanation
eu: Azalpena

en: Contains
eu: Edukia

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: configure
eu: konfiguratu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Send
eu: Bidali

en: Example
eu: Adibide

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: String
eu: Katea

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Exposed Filters
eu: Erakusten diren iragazkiak

en: Integer
eu: Osokoa

en: Close
eu: Itxi

en: Labels
eu: Etiketak

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: tokens
eu: tokenak

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Results
eu: Emaitzak

en: Style
eu: Estiloa

en: Session
eu: Sesioa

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Translation status
eu: Itzulpenaren egoera

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Translate Text
eu: Testua itzuli

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Remember
eu: Gogoratu

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Choose language
eu: Hizkuntza aukeratu

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --

en: Action settings
eu: Ekintzaren ezarpenak
