AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Choose language
ht: Chwazi lang
