AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to jv translation catalogue (80 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Roles
jv: Parāgā

en: Score
jv: Skor

en: Filter
jv: Saring

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Contains
jv: Ngandhut

en: configure
jv: konfigurasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Details
jv: Lengkapé

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Send
jv: Kirim

en: Example
jv: Contoné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Ignore
jv: Abai

en: String
jv: Tembung

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Results
jv: Kasilé

en: Session
jv: Sési

en: Float
jv: Pecahan

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Choose language
jv: Pilihānā bāsā

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
jv: Jeneng kewaca-mesin uwis ānā sing nganggo. Jeneng iki kudu unik.
