AI (Artificial Intelligence) (1.2.6) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Roles
mk: Улоги

en: Details
mk: Детали
