AI (Artificial Intelligence) (1.2.7) - en to el translation catalogue (124 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Text
el: Κείμενο

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: All
el: Όλες

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Contains
el: Περιέχει

en: Add action
el: Προσθήκη ενέργειας

en: configure
el: ρύθμιση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Send
el: Αποστολή

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: String
el: Φράση

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Exposed Filters
el: Εκτεθειμένα Φίλτρα

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Style
el: Στυλ

en: Session
el: Σύνοδος

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Translation status
el: Κατάσταση μετάφρασης

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: not set
el: μη ορισμένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Use default
el: Χρήση προεπιλογής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Tab (\t)
el: Στηλοθέτης (\t)

en: Semicolon (;)
el: Ελληνικό ερωτηματικό (;)

en: Period (.)
el: Τελεία (.)

en: Space ( )
el: Κενό ( )

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Translate Text
el: Μετάφραση κειμένου

en: No images
el: Χωρίς εικόνες

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Choose language
el: Επιλέξτε γλώσσα

en: Clear History
el: Καθαρισμός Ιστορικού

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα είναι ήδη σε χρήση. Πρέπει να είναι μοναδικό.

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας

en: Action settings
el: Ρυθμίσεις ενεργειών
