AI (Artificial Intelligence) (1.2.7) - en to gl translation catalogue (132 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Text
gl: Texto

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: All
gl: Todo

en: Database
gl: Base de datos

en: Score
gl: Puntuación

en: Filter
gl: Filtro

en: Explanation
gl: Explicación

en: Contains
gl: Contén

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: configure
gl: configurar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Send
gl: Enviar

en: Example
gl: Exemplo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Allow all
gl: Aceptar todas

en: Ignore
gl: Ignorar

en: String
gl: Cadea

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Provider
gl: Proveedor

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Optional
gl: Opcional

en: Exposed Filters
gl: Filtros expostos

en: Integer
gl: Enteiro

en: Close
gl: Pechar

en: Property
gl: Propiedade

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: tokens
gl: símbolos

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Info
gl: Información

en: Moderation
gl: Moderación

en: Results
gl: Resultados

en: Style
gl: Estilo

en: Session
gl: Sesión

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Plugins
gl: Complementos

en: Translation status
gl: Estado da traducción

en: Float
gl: Coma flotante

en: Index
gl: Índice

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Translate
gl: Traducir

en: Output
gl: Saída

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Generate
gl: Xerar

en: Analyze
gl: Analizar

en: Properties
gl: Propiedades

en: Boolean
gl: Booleano

en: Bundle
gl: Paquete

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Placement
gl: Ubicación

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Remember
gl: Lembrar

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Choose language
gl: Escoller idioma

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único

en: Singular form
gl: Forma singular

en: Plural form
gl: Forma plural

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: Additional resources
gl: Recursos adicionais
