AI (Artificial Intelligence) (1.2.7) - en to hr translation catalogue (102 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Text
hr: Tekst

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Roles
hr: Uloge

en: Score
hr: Rezultat

en: Filter
hr: Pročisti

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Contains
hr: Sadrži

en: configure
hr: prilagodi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Send
hr: Pošalji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: String
hr: Struna

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Exposed Filters
hr: Izloženi filteri

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Property
hr: Svojstvo

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Tokens
hr: Tokeni

en: tokens
hr: tokeni

en: Workflow
hr: Tijek

en: Results
hr: Rezultati

en: Style
hr: Stil

en: Session
hr: Sesija

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Variables
hr: Varijable

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Float
hr: Realni broj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Translate
hr: Prevedi

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Translate Text
hr: Prevedi tekst

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Choose language
hr: Odaberite jezik

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hr: Stroju-čitljiv naziv se već koristi. Mora biti jedinstven.
