AI (Artificial Intelligence) (1.2.7) - en to my translation catalogue (64 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Use default
my: ပင်ကိုယ်အတိုင်း အသုံးပြုမယ်

en: Translate Text
my: ဘာသာပြန်ရန်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Choose language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ပါ

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
my: ဒေါင်အလိုက် Tab
