AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe
