AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to km translation catalogue (82 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Close
km: បិទ

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Session
km: សម័យ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Choose language
km: ជ្រើស​ភាសា​

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួចហើយ ។ វា​ត្រូវតែ​ប្លែក​ពី​គេ ។
