AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: dimensions
lt: matmenys

en: Details
lt: Išsamiai

en: Model
lt: Modelis

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Send
lt: Siųsti

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Close
lt: Uždaryti

en: Labels
lt: Žymės

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Info
lt: Informacija

en: Results
lt: Rezultatai

en: Style
lt: Stilius

en: Session
lt: Sesija

en: Quota
lt: Kvota

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Float
lt: Kintantis

en: Index
lt: Indeksas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: not set
lt: nenustatyta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Translate Text
lt: Vertimo tekstas

en: Search String
lt: Paieškos eilutė

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Action settings
lt: Veiksmų nustatymai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
