AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to os translation catalogue (34 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
