AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to sk translation catalogue (129 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Database
sk: Databáza

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: configure
sk: konfigurácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: dimensions
sk: rozmery

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Send
sk: Odoslať

en: Example
sk: Príklad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Allow all
sk: Povoliť všetko

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: String
sk: Reťazec

en: Temperature
sk: Teplota

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Tokens
sk: Tokeny

en: tokens
sk: tokeny

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Results
sk: Výsledky

en: Style
sk: Štýl

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Quota
sk: Kvóta

en: Environment
sk: Prostredie

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Variables
sk: Premenné

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Translation status
sk: Stav prekladu

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Translate
sk: Preložiť

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Generate
sk: Generovať

en: Analyze
sk: Analyzovať

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Translate Text
sk: Preložiť text

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Remember
sk: Zapamätať

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Choose language
sk: Výber jazyka

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Message settings
sk: Nastavenia správy

en: Exact
sk: Presne

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
