AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to sl translation catalogue (75 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Roles
sl: Vloge

en: Explanation
sl: Razlaga

en: configure
sl: nastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: String
sl: Niz

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Integer
sl: Celo število

en: Close
sl: Zapri

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Info
sl: Podatki

en: Results
sl: Rezultati

en: Session
sl: Seja

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Index
sl: Indeks

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Choose language
sl: Izberite jezik
