AI (Artificial Intelligence) (1.2.8) - en to sq translation catalogue (57 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: configure
sq: konfigurimi

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: String
sq: Vargu

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Results
sq: Rezultatet

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave

en: Placement
sq: Vendosja

en: Choose language
sq: Zgjidh gjuhën
