AI (Artificial Intelligence) (1.2.9) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
