AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (72 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Explanation
ug: چۈشەنچە

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Send
ug: يوللاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Results
ug: نەتىجە

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Translation status
ug: تەرجىمە قىلىنىغىنى

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Index
ug: ئىندېكس

en: About
ug: ھەققىدە

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Choose language
ug: تىل تاللاش
