AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc1) - en to am translation catalogue (59 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: configure
am: ውቀር

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Close
am: ዝጋ

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Float
am: ፍሎት

en: Translate
am: ተርጉም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Chat
am: ተወያይ

en: Translate Text
am: ጽሁፍ ተርጉም

en: Choose language
am: ቋንቋ ይምረጡ
