AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc1) - en to ca translation catalogue (149 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Response
ca: Resposta

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Insert
ca: Insereix

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: All
ca: Tot

en: Database
ca: Base de dades

en: Roles
ca: Rols

en: Score
ca: Puntuació

en: Filter
ca: Filtra

en: Explanation
ca: Explicació

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Contains
ca: Conté

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: configure
ca: configura

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Send
ca: Enviar

en: Example
ca: Exemple

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: Ignore
ca: Ignora

en: String
ca: Cadena

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Optional
ca: Opcional

en: Exposed Filters
ca: Filtres Exposats

en: Integer
ca: Enter

en: Close
ca: Tanca

en: Property
ca: Propietat

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: install
ca: instal·la

en: Tokens
ca: Comodins

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Query
ca: Consulta

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Results
ca: Resultats

en: Style
ca: Estil

en: Session
ca: Sessió

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Environment
ca: Entorn

en: cancel
ca: Cancela

en: Limits
ca: Límits

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Plugins
ca: Connectors

en: Translation status
ca: Estat de la traducció

en: Float
ca: Coma flotant

en: Index
ca: Índex

en: Values
ca: Valors

en: Opened
ca: Obert

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: not set
ca: no establert

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Translate
ca: Tradueix

en: Output
ca: Sortida

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Generate
ca: Genera

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Analyze
ca: Analitza

en: Properties
ca: Propietats

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Chat
ca: Xat

en: Translate Text
ca: Tradueix Text

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Search String
ca: Terme de cerca

en: Remember
ca: Recorda

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Choose language
ca: Escolliu la llengua

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Processing...
ca: Processant...

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Plural form
ca: Forma plural

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Additional resources
ca: Recursos addicionals

en: Translated string (@language)
ca: Cadena  traduïda (@language)

en: No default
ca: Sense valor predeterminat

en: Plugin ID
ca: ID del connector
