AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc1) - en to hy translation catalogue (76 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Explanation
hy: Բացատրություն

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: String
hy: Տող

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Info
hy: Ինֆո

en: Session
hy: Սեսիա

en: Float
hy: Լողացող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Use default
hy: Օգտագործել լռելյայն արժեքները

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Choose language
hy: Ընտրել լեզուն

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
