AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc1) - en to or translation catalogue (21 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Use default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
