AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to af translation catalogue (65 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help text
af: Hulpteks

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Roles
af: Rolle

en: Score
af: Punt

en: Filter
af: Filtreer

en: Explanation
af: Verduideliking

en: configure
af: verstel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Optional
af: Opsioneel

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Authored on
af: Geskep op

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Moderation
af: Moderasie

en: Results
af: Resultate

en: Index
af: Indeks

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: Translate
af: Vertaal

en: Translate Text
af: Vertaal Teks

en: Choose language
af: Kies taal

en: Translate to @lang
af: Vertaal na @lang
