AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to bo translation catalogue (102 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Exposed Filters
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Translation status
bo: ཡིག་སྒྱུར་གྱི་གནས་སྟངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Translate Text
bo: ཡིག་རྐྱང་ལོ་ཙྰ།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Choose language
bo: སྐད་རིགས་ཤིག་འདེམས་པ།

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ
