AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to dz translation catalogue (44 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Explanation
dz: གསལ་བཤད།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
