AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to lv translation catalogue (134 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Insert
lv: Ievietot

en: View
lv: Skatīt

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: n/a
lv: n/p

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Database
lv: Datubāze

en: Roles
lv: Lomas

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Contains
lv: Satur

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: configure
lv: konfigurēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Model
lv: Modelis

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Send
lv: Sūtīt

en: Example
lv: Piemērs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: String
lv: Virkne

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Token
lv: Marķieris

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Query
lv: Vaicājums

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Results
lv: Rezultāti

en: Style
lv: Stils

en: Session
lv: Sesija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: cancel
lv: atcelt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Index
lv: Rādītājs

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: not set
lv: nav iestatīts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Translate
lv: Tulkot

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Properties
lv: Īpašības

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Translate Text
lv: Tulkot tekstu

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Choose language
lv: Izvēlieties valodu

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma
