AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Response
pl: Odpowiedź

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Variable
pl: Zmienna

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Insert
pl: Wstaw

en: View
pl: Widok

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Text
pl: Tekst

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: All
pl: Wszystko

en: Database
pl: Baza danych

en: Roles
pl: Role

en: Score
pl: Wynik

en: Filter
pl: Filtr

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Contains
pl: Zawiera

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: configure
pl: konfiguruj

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: dimensions
pl: wymiary

en: Details
pl: Szczegóły

en: Amount
pl: Ilość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Send
pl: Wyślij

en: Example
pl: Przykład

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Allow all
pl: Zezwól wszystkim

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: String
pl: Napis

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Exposed Filters
pl: Udostępniane filtry

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Append
pl: Dołącz

en: Close
pl: Zamknij

en: Property
pl: Właściwość

en: Labels
pl: Etykiety

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: tokens
pl: wzorce

en: Replace
pl: Zamień

en: Query
pl: Zapytanie

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Entity
pl: Encja

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Info
pl: Informacja

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Results
pl: Wyniki

en: Style
pl: Styl

en: Session
pl: Sesja

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: cancel
pl: anuluj

en: Limits
pl: Limity

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Variables
pl: Zmienne

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Translation status
pl: Status tłumaczenia

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Index
pl: Indeks

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: not set
pl: nie ustawione

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Rule
pl: Reguła

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Generate
pl: Generuj

en: Analyze
pl: Analizuj

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Chat
pl: Czat

en: Number of results to return
pl: Liczba wyników do zwrócenia

en: Translate Text
pl: Przetłumacz tekst

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Search String
pl: Szukana fraza

en: Remember
pl: Pamiętaj

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Choose language
pl: Wybór języka

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Exact
pl: Dokładny

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pl: Podana nazwa wewnętrzna jest już w użyciu. Musi być ona unikalna.

en: Singular form
pl: Forma liczby pojedynczej

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Output Type
pl: Typ wyjściowy

en: Button label
pl: Etykieta przycisku

en: Additional resources
pl: Dodatkowe zasoby

en: Translated string (@language)
pl: Przetłumaczony napis (@language)

en: Action settings
pl: Ustawienia akcji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Update widget
pl: Aktualizuj kontrolkę
