AI (Artificial Intelligence) (1.3.0-rc2) - en to se translation catalogue (25 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal

en: Choose language
se: Vállje giela
