AI (Artificial Intelligence) (1.3.0) - en to be translation catalogue (99 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Insert
be: Уставіць

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Database
be: База дадзеных

en: Roles
be: Ролі

en: Score
be: Адзнака

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Contains
be: Утрымлівае

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Details
be: Падрабязна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: String
be: Радок

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Arguments
be: Аргументы

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Exposed Filters
be: Прадастаўленыя фільтры

en: Integer
be: Цэлае

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Authored on
be: Дата:

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Info
be: Інфармацыя

en: Results
be: Вынікі

en: Session
be: Сесія

en: Translation status
be: Статус перакладу

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Index
be: Каталог

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Bundle
be: Набор

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Choose language
be: Выберыце мову

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
be: Гэтае машыначытаемае імя ўжо выкарыстоўваецца. Выкарыстайце ўнікальнае.
