AI (Artificial Intelligence) (1.3.0) - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Roles
ka: როლები

en: Score
ka: ქულა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Info
ka: ინფო

en: Results
ka: შედეგები

en: Style
ka: სტილი

en: Session
ka: სესია

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: Choose language
ka: ენის არჩევა
