AI (Artificial Intelligence) (1.3.0) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: configure
kk: баптау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: String
kk: Жазба жолы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Translate
kk: Аудару

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: Choose language
kk: Тілді таңдаңыз
